Trenéři a asistenti klubu.

Naši trenéři mají rádi karate a proto jej učí. Všichni se chtějí věnovat výuce karate a dělají to srdcem.  Motivace trenérů není finanční odměna nebo sláva, ale touha předávat toto krásné bojové umění dále.

1 trenér

s velkým nadšením

15 školení

každý rok

Všichni trenéři mají platné trenérské licence České Aliance Tradičního Karate-Do a proto také právo vyučovat tradiční karate, což lze jednoduše ověřit zde: na stránce www.karate-ctka.cz,  Trenéři se nadále vzdělávají a navštěvují semináře v rámci CTKA a navíc také soukromé tréninky u jednoho z nejlepších instruktorů tradičního karate v ČR – Tomáše Neradila který je držitelem 4.danu WTKF a jedním ze zakladatelů  České Aliance Tradičního Karate-Do.

Všechny technické stupně musí naši trenéři a také svěřenci řádně získat a složit zkoušky v rámci směrnic České asociace tradičního karate u zkušebního komisaře s platnou licencí.  Naši trenéři si musí stejně jako všichni členové klubu nový pásek zasloužit, poctivě vydřít a vypotit. V bojovém umění není jednoduché cesty. Cílem trenérů není mít černý pásek. Cílem je cvičit dobré karate a za něj získat na řádných zkouškách černý pásek.